MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT

O firmie

drewno1Firma Black Hole oferuje drewno opałowe i kominkowe z dostawą na terenie całej Polski do klientów indywidualnych oraz firm.

Posiadamy duże doświadczenie w branży, co pozwala nam sprawnie i szybko realizować nawet największe zamówienia w możliwie najkrótszym czasie. Drewno pozyskujemy bezpośrednio z Lasów Państwowych, przestrzegając przy tym ścisłych zasad prawidłowej gospodarki leśnej.

Drewno to ekologiczny i ciągle bardzo popularny surowiec opałowy, chętnie wykorzystywany w różnego rodzaju piecach i kominkach. Firma Black Hole dba, by jej oferta była kompleksowa i szeroka. Dlatego proponujemy wiele gatunków drewna: od wysokokalorycznego, bardzo długo spalającego się grabu po miękką brzozę. Oferujemy drewno mokre, suche i z suszarni cięte w różnych rozmiarach. Dzięki temu możemy realizować różnorodne zamówienia, w zależności od potrzeb.

Kierujemy się przeświadczeniem, że najważniejsze jest zadowolenie klienta. Dlatego stawiamy na rzetelność i przejrzyste zasady współpracy. Duże doświadczenie, szeroka oferta oraz uczciwe przestrzeganie norm jakościowych i ilościowych  to połączenie, które wyróżnia nas spośród konkurencji. O jakości naszych usług świadczy opinia wielu zadowolonych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.